FutureAdPro zarobki oraz wielki upadek - Inwestowanie - Prosty Zysk

FutureAdPro zarobki oraz wielki upadek

FutureAdPro

Artykuł odpowiada na pytania: Jakie są realne zarobki w FutureAdPro? Jak działa FutureAdPro 2.0? Czy FutureAdPro jest oszustwem? Jak wygląda sytuacja FutureAdPro w 2019 roku? FutureAdPro co to jest? Dodatkowo przedstawiam wyniki oraz doświadczenia z inwestycji trwającej od 08.12.2017 do 04.01.2019 roku w FutureAdPro

FutureAdPro (w skrócie FAP) jest dodatkową stroną od twórców portalu społecznościowego FutureNet, który płaci za aktywność użytkowników. Sama strona FutureAdPro pozwala na inwestowanie w reklamy poprzez kupowanie paczek reklamowych (na stronie nazywane AdPacks). Gdy kupimy paczkę reklamową oraz obejrzymy 10 reklam dziennie firma, podzieli się z nami swoim zyskiem. Dzięki posiadaniu jednej paczki reklamowej w kwocie 10$ lub 50$  firma dzieli się z nami 1% zarobków dziennie przez około 120 dni, czyli nasz łączny zarobek z paczki 50$ to 60$ a z paczki o wartości 10$ to 12$. FAP posługuje się wewnętrzną walutą FND (FutureNet Dollar), która jest w przeliczeniu 1:1 do dolara Amerykańskiego.

Artykuł został zaktualizowany o poniższą kategorię “FurueAdPro 2019”, która zawiera najnowsze informacje na temat FutureNet do dnia 26.06.2019 r

FutureAdPro 2019

futureAdPro Opinie

Aktualizacja FutureAdPro była przesuwana przez wiele miesięcy, ostatecznie została dodana 23.01.2019 roku. Aktualizacja nie rozwiązywała żadnych problemów, a wręcz odwrotnie, ponieważ dodawała nowe. Twórcy FAP 2.0 przede wszystkim poprawili szatę graficzną strony.
Aktualnie FutureAdPro z pewnością jest w fazie upadku. Ponadto naliczenia zaczęły być tak niskie, że wypłata jakichkolwiek pieniędzy jest wręcz niemożliwa.
Firma udaje, że problemu nie ma i wciąż wrzuca nowości związane z FutureNet oraz FutureAdPro, podczas gdy zwrot z inwestycji dalej jest bliski zeru.
Na oficjalnym fanpage firmy są usuwane negatywne komentarze, żeby nowi inwestorzy myśleli, że wszystko działa jak najlepiej. Również można znaleźć coraz więcej fanpage zatytułowanych “FutureNet Złodzieje”, “FutureNet Osoby okradzione”, “FutureNet Piramida Finansowa” itp.
Ostatecznie FutureAdPro upadło zgodnie z przewidywaniami, które znajdują się w dalszej części artykułu.

Najnowszy wpis:
NSBroker to najlepszy Broker na rynku?

FutureAdPro zarobki

Na początek przedstawiam wyniki inwestowania w FutureAdPro, ponieważ to po wynikach można stwierdzić czy ten temat Cię zainteresuje.
Inwestycja zaczęła się dnia 8.12.2017 roku. Do dnia 1.07.2019 roku były reinwestowane wszystkie pieniądze, a zakończenie inwestycji nastąpiło dnia 4.01.2019 roku.
Dokładny przebieg inwestycji:

 • 08.12.2017
  Zakupiono 3 paczki reklamowe;
  Koszt 150 $ = 563,98 zł (łącznie z prowizją DotPay);
  Kurs dolara w dniu zakupu paczek: 3,58 zł;
  Reinwestowanie zarobionego kapitału.
 • 11.01.2018
  Zakupiono 6 paczek reklamowych;
  Koszt 360 $ = 1 102,47 zł (łącznie z prowizją DotPay);
  Kurs dolara w dniu zakupu paczek: 3,49 zł;
  Reinwestowanie zarobionego kapitału.
 • 12.02.2018
  Zakupiono 6 paczek reklamowych;
  Koszt 360 $ = 1 079,28 (łącznie z prowizją DotPay);
  Kurs dolara w dniu zakupu paczek: 3,41 zł;
  Reinwestowanie zarobionego kapitału.
 • 01.07.2018
  Koniec reinwestycji
  Oczekiwanie na wyzerowanie paczek oraz otrzymanie całej zainwestowanej kwoty łącznie ze zwrotem.
 • 30.10.2018
  Pierwsza wypłata na kwotę: 1000 $.
  Prowizja FutureAdPro: -52 $
  Otrzymana kwota na koto BitBay w kryptowalucie Bitcoin: 3 562,15 zł (po odliczeniu wszystkich prowizji)
  Kurs dolara w dniu otrzymania wpłaty na konto BitBay: 3,78 zł
  Kurs Bitcoina w dniu otrzymania wpłaty na konto BitBay: 23 956,20 zł
 • 04.01.2019
  Zakończenie inwestycji. Brak możliwości wypłaty pozostałych środków w kwocie 135 $ ze względu na ciągłe prace techniczne oraz zablokowanie przez firmę możliwości wypłaty.

Zainwestowana kwota łącznie: 2 745,73 zł
Łączna wypłacona kwota na giełdę BitBay w kryptowalucie Bitcoin: 3 562,15 zł

FutureAdPro czy warto?

Po wynikach, które przedstawiłem wyżej widać, że FAP pozwala pomnożyć swoje oszczędności przy prawie zerowym wysiłku, dlatego coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, czy warto inwestować w FutureAdPro? Najpierw przyjrzyjmy się najważniejszym informacją:

Zarząd firmy FutureNet

Roman Ziemian
Roman Ziemian

Założycielami firmy są Roman Ziemian, jak również Stephan Morgenstern.
Roman Ziemian jest z pochodzenia polakiem, natomiast dużą część życia spędził poza granicami kraju. Posiadał wiele biznesów w Polsce oraz za granicą, lecz żaden z nich nie osiągnął większego sukcesu. Jego najlepiej prosperująca firma była powiązana z przemysłem budowlanym, niestety ostatecznie została zamknięta z niewiadomych przyczyn.
W 2012 roku rozpoczął współpracę nad FutureNet ze Stephanem Morgenstern, który w przeciwieństwie do Romana zajmował się zupełnie inną branżą.

Stephan Morgenstern
Stephan Morgenstern

Stephan Morgenstern z pochodzenia Niemiec, od zawsze próbował swoich sił w branży MLM (marketing wielopoziomowy), jednakże nie miał w niej wystarczająco dobrych wyników. Jest znany przede wszystkim ze swojego biznesu internetowego o nazwie Somnium-Network. Mimo dużego zainteresowania musiał ogłosić upadłość już po pięciu miesiącach działalności. Strona miała na celu umożliwić zarabianie osobom prywatnym w prężnie rozwijającej się branży gier komputerowych. System zarabiania w Somnium-Network opierał się głównie na systemie MLM, który działa też w FutureAdPro.

Więcej Informacji na temat Somnium-Network znajdziesz TUTAJ, oczywiście w ojczystym języku pana Stephan-a.

Wszystkie biznesy pana Romana oraz Stephana kończyły się fiaskiem, dlatego trzeba się zastanowić czy z FutureNet będzie tak samo?

FutureAdPro skąd są pieniądze?

Poprzednio wspominałem, że firma dzieli się z nami 1% swoich udziałów przez 120 dni za każdy pakiet reklamowy o wartości 10$ lub 50$. Jednak zastanówmy się, skąd FAP może mieć na to pieniądze?
Oficjalna strona nie podaje informacji skąd czerpie zyski. Jedyne informacje, jakie można uzyskać to “Dzielimy się zyskami, które otrzymujemy od reklamodawców”. Reklamy dzienne, które musimy obejrzeć, są wrzucane przez takich samych użytkowników jak my i w większości przypadków nie płacą firmie za wyświetlanie, ponieważ są finansowane z “Konta reklamowego”. Na konto reklamowe idzie część naszych naliczeń, których oczywiście nie można wypłacić.
Jedynie reklamy AdSense, które zaznaczone są na czerwono, dają realny zysk:

FutureAdPro co to jest?

Reklamy z Google AdSense pozwoliłyby FutureAdPro osiągnąć duże zyski. Strona Worth Of Web wylicza, że miesięczny zarobek z reklam może wynieść nawet 204 420 $:

FutureAdPro naliczenia

Co dzieje się z naszymi zainwestowanymi pieniędzmi?

Nigdzie nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie, co dzieje się z pieniędzmi, za które są kupowane AdPack-i. Czy są inwestowane? Leżą i czekają, aż ktoś zleci wypłatę? Tego niestety nie wiadomo. Również należy zwrócić uwagę na to, że FAP unika odpowiedzi na to pytanie.

Częste przerwy w pracy strony

Wyobraź sobie, że zainwestowałeś dużą część kapitału w FutureAdPro, a podczas gdy próbujesz się zalogować, pojawia się informacja, że usługa jest tymczasowo niedostępna.

FutureNet

FutureAdPro 2.0

Właściciele głośno mówią o aktualizacji i pokazują możliwości nowej platformy, lecz data ciągle jest przesuwana. Aktualnie twórcy ogłaszają, że FAP 2.0 wejdzie już w styczniu 2019 roku. Prawdopodobnie strona nigdy nie zostanie zaktualizowana, a zamiast tego przestanie działać.

Jak rozliczyć FutureAdPro?

Na koniec nie zapomnijmy o tym, że w momencie wypłacenia pieniędzy z FutureAdPro na koto bankowe musimy uwzględnić to w PIT.
Najlepiej zasięgnąć porady u księgowego bądź urzędzie skarbowym. Nie warto unikać płacenia podatków ze względu na wysokie kary.

Źródła:
https://adpro.futurenet.club/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

 1. Wojciak Helena

  Dlaczego od wczoraj nie mogę się zalogować na profil adpro? wyskakuje strona “ta witryna jest nieosiągalna” Nie mogę klikać, ???

  1. Prosty Zysk

   Niestety jest to skutek tego, co pisałem w artykule, czyli częste przerwy w pracy strony. Nie wiadomo czy strona FutureAdPro zacznie działać ponownie, ponieważ znów brak jakichkolwiek informacji ze strony twórców.
   Widać, że firma ucieka z rynku: wygasza swoje strony, zamyka biura oraz kawiarnie.
   Polecam zakończyć współpracę z tą firmą jak najszybciej, aby spać spokojnie.

 2. Co do miejsc gastronomicznych prawda. Lokal w Warszawie zamknięty został w ostatnim tyg czerwca. Ponad 30 osób straciło w ciągu 10 minut pracę. W miejsce zostało wpompowane grube pieniądze, jednak przez niemal rok działalności restauracja nie przyniosła zysków. Kto mądry ten wiedział po co jest to miejsce.

 3. Branża MlM sama w sobie to nic złego to właśnie osoby takie jak te wspomniane w artykule psują rynek przez co ludzie źle postrzegają branżę. Ja działam w sprawdzonym temacie gdzie firma ma swoje środki finansowania, ciągle się rozwija i nie narzekam bo za tym stoja ludzie dużego kalibru z dorobkiem sukcesów.

 4. witam, chciałbym usunąć konto w futureadpro. jak tego dokonać? Dziękuję za informację

  1. Prosty Zysk

   Witam,
   Nareszcie mam odpowiedź na to pytanie.
   Aby usunąć konto należy zalogować się pod adresem:
   https://futureadpro.freshdesk.com/
   i utworzyć ticket, w którym poprosimy o usunięcie konta. Trzeba poinformować jakie konto chcemy usunąć FutureAdPro, FutureNet albo oba.

   1. Czy jeszcze jest szansa aby odzyskać pieniądze czy tylko można usunąć konto ? Pozdrawiam

Co o tym sądzisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *