FutureAdPro jak usunąć konto

FutureAdPro oraz FutureNet już upadło. Jeżeli nie mamy tam pieniędzy, to warto pozbyć się bezużytecznych kont. FutureAdPro/FutureNet jak usunąć konto?

Dostawałem wiele zapytań jak usunąć konta w upadłym FutureAdPro oraz FutureNet. Te pytania mnie zaskoczyły, ponieważ nie wiedziałem, co może być w tym trudnego. Natomiast, gdy próbowałem usunąć konto, okazało się, że rzeczywiście nie jest, to takie intuicyjne jak można było się spodziewać.

Brak możliwości zamknięcia konta w FutureAdPro/ FutureNet?

Informacje jak zamknąć konto znalazłem dopiero na oficjalnej anglojęzycznej stronie supportu FutureNet:

To delete your account please go to your main page. In the upper, right corner select „Settings” and then „My profile”. After that in the upper right corner you will find red button with „Delete account” on it – you will have to click on it. In case of having FutureAdPro account you will have to follow the same steps there, too. Please remember that you will have to confirm deleting the account by clicking on the link received by e-mail.

https://support.futurenet.club/futurenet/account-management/i-want-to-delete-my-account-how-to-do-that

Jednakże te informacje są nieaktualne od czasu wprowadzenia „FutureAdPro 2.0”. Jak widać, nikomu nie chciało aktualizować się tej informacji.

Postanowiłem zapytać supportu FutureNet jak zamknąć konto w FutureAdPro.
Jaką dostałem odpowiedź?

„Informujemy, że Twoje konto Future AdPro zostało usunięte.”

Trzeba przyznać, że w przeciwieństwie do informacji jakie, podają na stronie, ta odpowiedź była aż nadto konkretna.

Jak usunąć konto w FutureAdPro FutureNet

FutureAdPro/ FutureNet jak usunąć konto?

Podsumowując, aby usunąć konto, należy zalogować się na stronie supportu FutureNet i utworzyć Ticket z prośbą o usunięcie konta, ważne jest to, że można wybrać język, w jakim chcemy się porozumiewać z FutureAdPro/ FutureNet. W tym oczywiście polski.

W chwili, gdy otrzymamy powiadomienie o usunięciu konta, rozpoczyna się proces zamykania. Po kilku dniach witryna nie będzie rozpoznawać naszych danych przy próbie logowania. co oznacza, że konto zostało usunięte.

FutureAdPro jak usunąć konto FutureNet
4.6/5 - (7 votes)