Kupon AdWords jak go zdobyć w 2023 roku?

Zdobycie kuponu Google AdWords (Google Ads) w 2022 roku nie jest łatwym zadaniem.
Jak zdobyć kod rabatowy Google?

Nazwa Google AdWords została zmieniona na Google Ads w 2018 roku. Natomiast nazwa Google AdWords tak bardzo zakorzeniła się w użytkownikach, że do tej pory jest używana. Również w tym artykule nazwa AdWords i Ads będą używane zamiennie.

Jeżeli szukasz kuponu do Google Ads, to na pewno wiesz, czym jest ta platforma. Jeżeli jest inaczej, to wszystkiego dowiesz się z oficjalnego nagrania Google AdWords.

Podczas przeszukiwania internetu w celu znalezienia kuponu AdWords można znaleźć jedynie artykuły o treści „miałem kupony AdWords, ale się skończyły”, „Napisz do mnie, a dam Ci kod promocyjny do Google Ads na 600 zł za darmo”,”Kupon AdWords– Tanio!”.

Bezcelowe przeszukiwania internetu zmusiły mnie do własnego spodu uzyskania kuponu Gogle AdWords, który przedstawiam poniżej.

Kupon Google AdWords (Google Ads) jak zdobyć w 2022 roku?

1. Utworzenie konta w Google AdWords (Google Ads):

Wszystkie pozycje wypełniamy zgodnie z tym, co chcemy uzyskać, ponieważ nie zależy od tego otrzymanie kuponu.

Google Ads (Google AdWords) ciągle aktualizuje swoją stronę oraz szatę graficzną, więc pewnie pozycje nie będą słowo w słowo takie same.

  • Po pierwsze wchodzimy na stronę Google AdWords (Google Ads) i klikamy „ZACZNIJ TERAZ”;
  • Podajemy swój adres e-mail, swoją stronę, którą chcemy reklamować oraz wybieramy „Yes, I want personalized tips and recommendations to improve my ad performance”. Klikamy „Dalej”;
  • Następnie jesteśmy pytani o takie rzeczy jak: do kogo jest skierowana reklama, co chcemy uzyskać, co znajduje się na naszej stronie oraz jaki budżet chcemy przeznaczyć dla naszej kampanii AdWords/Ads.
  • Wypełniamy wszystko, aż do zakładki „Potwierdź informacje rozliczeniowe”, której nie wypełniamy. Gdy dotrzemy do tego momentu, całkowicie zamykamy stronę Google AdWords.

2. Czekamy na otrzymanie kupony Google Ads (Google AdWords):

  • W ciągu 7 dni przyjdzie do nas wiadomość na e-mail z kodem promocyjnym do Google Ads (Google AdWords):
Kupon AdWords

3. Wpisujemy otrzymany kod:

  • Po pierwsze logujemy się na konto AdWords;
  • Następnie automatycznie wrócimy do zakładki, na której skończyliśmy, czyli „Potwierdź informacje rozliczeniowe”;
  • W rubryce „Oferta dla nowych reklamodawców” wpisujemy kod na kupon Google AdWords (Google Ads), który dostaliśmy w mailu.

Dokańczamy rejestrację z kuponem Google AdWords (Google Ads)

Gdy już otrzymaliśmy dodatkową gotówkę na kampanię, możemy zacząć korzystać z platformy.

Więcej z kategorii
Poradniki

Jest to bardzo łatwy i bezpieczny sposób, aby otrzymać kupon Google AdWords (Google Ads). Co więcej, dostajemy go od zaufanego źródła.

4.3/5 - (9 votes)