Pieniądze za założenie konta w aplikacji bankowej 💸

Zapewne każdy zna sposoby zarabiania na bankach poprzez odsetki od depozytów czy nagrody cashback. Natomiast najlepszą formą zarobku są pieniądze za założenie konta w aplikacji lub na stronie internetowej.

Bankowość to konkurencyjny biznes, dlatego w celu zdobycia nowych klientów, niektóre banki płacą setki złotych jako bonus gotówkowy za założenie konta bankowego lub oszczędnościowego.

Pieniądze za założenie konta w aplikacji oraz przez internet

Możesz od razu sprawdzić banki, które oferują pieniądze za założenie konta w poniższej tabeli. Natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej formie zarobku, to warto zapoznać się z dalszą częścią artykułu.

Dlaczego warto korzystać z tego artykułu?

 • Korzystając z linków, możesz być pewny, że zostaniesz bezpośrednio przeniesiony do zweryfikowanej domeny bankowej, która oferuje pieniądze za założenie konta w aplikacji lub stronie internetowej.
 • Sortowanie, wyszukiwanie oraz wczytywanie się w zasady ofert jest czasochłonne, dlatego wszystko zostało zweryfikowane i przedstawione w możliwe największym skrócie.
 • Jako jeden z niewielu autorów osobiście interpretuję regulaminy oraz dokonuję codziennej aktualizacji.
 • Korzystanie z linków zazwyczaj powoduje korzyści materialne pozwalające na utrzymanie domeny — nie ma to wpływu na opisane promocje.

Jak zarobić pieniądze za założenie konta w aplikacji — 5 praktycznych porad:

 • Jeżeli rachunek bankowy nie spełnia oczekiwań, to warto go zamknąć po otrzymaniu gotówki, ponieważ średnio po półtora roku można ponownie otworzyć konto w nowej promocji. Co roku może to generować około 1 700 PLN (nie licząc nagród wypłacanych w bonach).
 • Natomiast jeżeli rachunek bankowy spełnia oczekiwania to, zamiast likwidacji konta lepiej skorzystać z programu poleceń, który jest oferowany w większości banków (zazwyczaj są to bony do partnerów instytucji bankowej).
 • Najlepiej korzystać z ofert tylko i wyłącznie z linków zawartych w artykule, ponieważ w placówkach bankowych tylko doradca otrzymuje wynagrodzenie za założenie konta.
 • Warto używać innego numeru telefonu oraz e-maila (do których mamy dostęp), aby rzadziej otrzymywać informacje handlowe od banku (każda promocja wymaga zaakceptowania wszystkich zgód). Oczywiście banki rygorystycznie przestrzegają tego, by zaprzestać przetwarzania naszych danych po wyrażeniu sprzeciwu.
 • Zazwyczaj konto można zamknąć na infolinii lub online bez fatygowanie się do oddziału.

Dlaczego banki rozdają pieniądze za założenie konta w aplikacji lub przez internet?

Bankowość jest bardzo konkurencyjną branżą. Prawdopodobnie każdy zna trzy, pięć lub nawet więcej banków funkcjonujących na rynku. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników, ale banki muszą coraz bardziej walczyć o klienta.

Im większa konkurencja wśród banków, tym więcej będą oferowały za wybranie ich firmy. Ponadto migracja klientów między bankami w Polsce jest na bardzo niskim poziomie. Według danych na 2012 rok tylko 12% niezadowolonych Polaków zmienia bank. Jest to kolejny czynnik, który motywuje banki, aby oferowały pieniądze za założenie konta w aplikacji lub online.

Aktualnie zmiana banku nie tylko jest opłacalna, ale również szybka i wygodna dzięki postępowi technologii w bankowości.

Banki chcą przyciągnąć nowych klientów

Chociaż banki kojarzą się wielu osobom wręcz z instytucjami zaufania publicznego, to należy pamiętać, że są to przedsiębiorstwa jak każde inne, którego głównym celem jest zysk. Również jak w wielu przedsiębiorstwach nie ma zysków bez klientów.

Pierwszym krokiem jest zdobycie nowego klienta. W tym celu wykorzystywane są często bonusy takie jak np. pieniądze za otwarcie konta w aplikacji.

Następnym krokiem jest zatrzymanie klienta i zwiększenie ilości produktów, z których korzysta. Banki dokonują tego poprzez ilość dostępnych usług, wygodę z korzystania lub bonusów finansowych, oczywiście niższych niż na początku współpracy.

W końcu instytucją finansowym łatwiej jest przyciągnąć nowego klienta krzykliwą kampanią reklamową, że rozdają pieniądze za założenie konta w aplikacji zamiast przekonywania, że mają najlepszą ofertę na rynku.

Zyskowne transakcje dla banku

Promocje, w których wystarczała sama rejestracja konta bankowego, zaczęły odchodzić w zapomnienie. Zostały zastąpione promocjami z minimalną ilością wymaganych transakcji kartą lub BLIK.

Dlaczego banki zaczęły wymagać minimalnej ilości transakcji? Ponieważ klient przyzwyczaja się do korzystania z produktów danego banku oraz zmniejsza się ilość osób, którym bank musi wypłaci pieniądze za założenie konta. Ponadto banki otrzymują prowizję za transakcje. Należy pamiętać, że prowizja jest płacona od strony sprzedawcy lub pośrednika transakcji takiego jak VISA czy MasterCard, a nie od strony klienta.

Zacznij zarabiać pieniądze za założenie konta w aplikacji poprzez bezpieczne i sprawdzone promocje:

Nie ma banku, który by nie oferował telefonów, bonów, rabatów czy pieniędzy za otwarcie konta. Poniżej znajduje się spis banków, które na przestrzeni lat oferowały oraz często oferują właśnie takie korzyści.

Santander Bank Polska — jakie oferuje promocje?

Santander Bank Polska dawniej Bank Zachodni WBK to główny gracz na polskim rynku finansowym. Oferuje klientom szeroki zakres innowacyjnych produktów i usług. Bank ma solidne fundamenty, będąc częścią międzynarodowej grupy Banco Santander, co zapewnia klientom dostęp do usług najwyższej jakości.

pieniądze za założenie konta w Santander 2024

Jakie bonusy można zdobyć w Santanderze?

Konto osobiste

Santander często oferuje pieniądze za otwarcie konta. Najnowszy bonus sięga kwoty 650 zł, jest to jednocześnie najwyższy bonus, jaki oferował bank w ciągu kilku miesięcy. Sprawdź jakie darmowe pieniądze na konto możesz dostać teraz.

Konto firmowe

Konto firmowe Santander nie tylko w szczytowym momencie oferowało 2 400 zł darmowej gotówki na konto w postaci premii oraz bonusów, ale również założenie, prowadzenie konta i przelewy internetowe w PLN wynoszą 0 zł. Sprawdź, co aktualnie możesz otrzymać z kontem firmowym w Santander Bank Polska.

Karta Kredytowa

Jeżeli Karta kredytowa to tylko taka, która jest bezpłatna, oferuje zwroty za płatności oraz dodatkowe korzyści.

Zalety Santander Bank Polska:

 1. Rozbudowana Sieć Obsługi Klienta:
  • Bank posiada rozbudowaną sieć oddziałów, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów na terenie całego kraju. Profesjonalna obsługa oraz nowoczesne placówki sprawiają, że korzystanie z usług banku jest wygodne i stosunkowo szybkie (oczywiście jak na banki)
 2. Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne:
  • Santander Bank Polska jest liderem w dziedzinie innowacji technologicznych w sektorze bankowym. Elektroniczne usługi bankowe, zaawansowane aplikacje mobilne i nowoczesne narzędzia do zarządzania finansami online zapewniają klientom łatwy dostęp do swoich kont i szybkie przeprowadzanie transakcji.
 3. Bogata Oferta Produktów Finansowych:
  • Bank oferuje szeroką gamę produktów, obejmującą rachunki osobiste, oszczędnościowe, kredyty, karty kredytowe, inwestycje, a nawet ubezpieczenia. To sprawia, że Santander Bank Polska może zaspokoić różnorodne potrzeby finansowe swoich klientów.
  • Bank aktywnie uczestniczy w działaniach społecznych i charytatywnych, co świadczy o jego zaangażowaniu w rozwój społeczności lokalnych. Poprzez różnorodne inicjatywy, wspiera projekty edukacyjne i społeczne.
 4. Wsparcie Dla Firm:
  • Bank dostarcza produkty i usługi dedykowane klientom biznesowym. Na przykład konta firmowe, kredyty inwestycyjne i nowoczesne narzędzia płatnicze.
 5. Solidność Finansowa:
  • Jako część międzynarodowej grupy finansowej, Santander Bank Polska cieszy się solidnością finansową, co przekłada się na stabilność i bezpieczeństwo środków klientów. Dowodem na to może być fakt, że Santander jako jeden z niewielu banków nie miał problemów z zapewnieniem gotówki dla klientów podczas intensywnych wypłat po wybuchu wojny na Ukrainie.

Wady Santander Bank Polska:

 1. Rezygnuje z obsługi gotówki w oddziałach, co może sprawiać problemy, przy transakcjach fizyczną gotówką.

Bank BNP Paribas — pieniądze za założenie konta w aplikacji.

BNP Paribas, dawniej BGŻ BNP Paribas to jedna z największych międzynarodowych grup bankowych. Z główną siedzibą we Francji, bank ma silną obecność w Europie i globalną sieć oddziałów. Oferuje szeroki zakres usług finansowych, w tym bankowość detaliczną, korporacyjną, inwestycyjną oraz zarządzanie aktywami.

W bankowości znany jest ze swojej innowacyjności, zaangażowania społecznego i zrównoważonego rozwoju. Bank ten jest często doceniany za wysoką jakość obsługi klienta, zaawansowane technologie oraz zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego.

pieniądze za otwarcie konta BNP Paribas

Jakie bonusy można zdobyć w BNP Paribas?

Konto osobiste

Pieniądze za założenie konta w aplikacji lub internecie nie są tak wysokie, jak w Santander, ale kwota ponad 400 zł jest jak najbardziej osiągalna. Dodatkowo zyskujesz konto w banku, który aspiruje to bycia w bankowej czołówce, co objawia się dużymi inwestycjami w usługi mobilne.

Karta Kredytowa

Bonusy za założenie karty kredytowej wyglądają zdecydowanie lepiej. Rzadko zdarza się, aby BNP Paribas nie oferuje dodatkowej gotówki za założenie karty kredytowej, co więcej są to kwoty wyższe niż za założenie konta bankowego. Najlepszym sposobem jest połączenie promocji konta osobistego i karty kredytowej.

Konto firmowe

Otwórz konto firmowe w BNP Paribas i zyskaj dostęp do elastycznej linii kredytowej, globalnych możliwości biznesowych oraz zaawansowanych narzędzi finansowych. Korzystaj z atrakcyjnych zniżek i promocji, oszczędzając niezależnie od prowadzonej działalności. Ponadto jako przedsiębiorca możesz otrzymać dodatkową gotówkę, maksymalnie bank oferował do 1 000 zł.

Bank Pekao S.A. — czy warto?

Bank Pekao S.A. to jedna z największych i najstarszych instytucji finansowych w Polsce. Oferuje szeroki zakres usług finansowych, w tym rachunki osobiste, oszczędnościowe, kredyty i inwestycje. Posiada rozbudowaną sieć oddziałów na terenie kraju i angażuje się w działania społeczne. Jego oferta obejmuje również różnorodne produkty inwestycyjne oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Głównym minusem tego banku są usługi internetowe, które nie zawsze działają, tak jak powinny.

premia za założenie konta pekao 2024

Pieniądze za założenie konta w aplikacji, jakie są najczęstsze pytania?

Zarabianie na bankach tworzy wiele pytań oraz obaw. Z jednej strony jest to najlepszy zarobek przez aplikację oraz internet. Z drugiej strony wchodzą w grę regulaminy i poważne instytucje finansowe. W związku z tym postanowiłem odpowiedzieć na najczęściej występujące obawy.

Czy muszę zmienić bank, aby dostać darmowe pieniądze na nowy rachunek bankowy?

Dawniej był to popularny wymóg, jednakże od ponad dwóch lat wystarczy wpływ na konto, który oscyluje w kwocie od 500 do 2 000 zł bez zmiany banku. Co ważne, zazwyczaj wymagany jest jakikolwiek wpływ na konto, a nie wpływ z określonego tytułu jak na przykład wynagrodzenie za pracę.

Po co mi tyle kont bankowych? Co mam zarobić z taką ilością kont?

Wiele osób ma kilka kont bankowych w różnych instytucjach finansowych, przykładowo:

 • Konto podstawowe na bieżące płatności.
 • Rachunek oszczędnościowy, który został otwarty w innym banku „by nie kusiło”.
 • Konto do obsługi kredytu hipotecznego w banku, w którym była najwyższa zdolność lub najlepsza oferta.

Najlepszym sposobem jest ograniczenie się do minimalnej ilości rachunków bankowych, ponieważ na nieużywanych kontach mogą naliczać się opłaty. Ponadto w promocyjnych regulaminach bakiów często nowym klientem nazywana jest osoba, która nie miała konta od określonego czasu. Najkrótszy termin, z jakim się spotkałem to 6 miesięcy, natomiast najdłuższy to 2 lata. Podsumowując, w najlepszej sytuacji możesz otrzymywać pieniądze za założenie konta w aplikacji lub online co 6 miesięcy.

Jeżeli próba zarabiania na bankach nie poszła po Twojej myśli i zostałeś obciążony drobną kwotą za obsługę konta lub karty możesz napisać na mój e-mail: kontakt@prostyzysk.pl. Moje rady jak odzyskać te pieniądze często przynoszą pozytywny skutek.

5/5 - (2 votes)